» Hlavní strana


» E-Shop

» Novinky

» Klempířské práce

» Pokrývačské práce

» Střešní okna

» Ekologická likvidace eternitu

» Reference

» Prodej materiálu

» Kontakt

Novinky: Titanhliník - Satjam Rapid - Okapový systém Niagara

Titanhliník

- životnost až 100 let. Vynikající zpracovatelnost do -10°C. Vhodný materiál pro falcovanou krytinu. Dodáváme ve svitkách o tloušťce 0,7mm a šířce 650 a 1000mm. Možnost dodání ve čtyřech barevných provedeních - terakota, černá, červená, šedivá. Možnost dodání v provedení přírodní - předzvětralá (vzhled - starší krytiny). Cena od 420Kč za m2. Termín dodání cca 3 týdny.

Satjam Rapid

- panel vycházející z tvaru falcované střešní krytiny. Vyrábí se ve dvou stavebních šířkách 300 a 500mm a délkách od 0,5m - 7m. Tato novinka je dodávána ve standardních povrchových úpravách a nově také v provedení HPS200 s 30-ti letou zárukou. Pokládá se na laťování po 250mm a je dodáván s kompletní řadou standardních klempířských doplňků. Satjam Rapid je vhodný jak pro novostavby, rekonstrukce, ale vynikne především v moderní architektuře na pultových střechách. Ceny již od 268Kč/m2.

Okapový systém Niagara

- u nových žlabů došlo k jejich prohloubení při zachování průměru žlabu 125 a 150mm. Hlubší žlaby budou mnohem více plnit svůj účel při stále intenzivnějších srážkách, aniž by docházelo k přelévání zachycované vody. Vstupním materiálem je ocelový plech s polyuretanovou povrchovou úpravou (oboustranně), který je dodáván v základních barevných odstínech (nová barva Terakota).